Bursa Yaz Okulları, Bursa Yaz Spor Okulları, Spor Okulları

Bursa Yaz Okulları, Bursa Yaz Spor Okulları, Spor Okulları 2019, Bursa Yeni Yaz Spor Okulları, Bursa Yaz Spor Okulları ücreti, Bursa Yaz Okulu Fiyatı, Bursa Yaz Spor Okul Ücreti

Bursa Galatasaray Spor okulumuzun futbol , basketbol ve voleybol kayıtlarımız başladı. Branşlarımız ile ilgili kayıt ve eğitim günleri hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.

İletişim ve Kayıt İçin;
📱 0 530 783 94 20
📱 0 532 787 56 36
☎ 0 224 453 42 02 – 452 82 82
📍 Odunluk Mah. Kazım Karabekir Cad. No:8 Nilüfer/Bursa

FUTBOL : Galatasaray Futbol Okulları; ülkemizde ve dünyada futbol branşında tecrübeli ve bilgili hocalarıyla; futbolu seven, onu doğru bir sistemde öğrenmek isteyen tüm çocuklarımıza hizmet veren okullarımızdır. Gelecekte gerçekleştirecekleri hedeflerde çocuklarımızın atması gereken ilk adım olarak nitelendirilebilen bu eğitim, profesyonel düşünceyi sporculara aşılayarak onların ileride başarılı bireyler olmalarına imkân tanır. Sizde futbolu düşünürseniz sizi Tesislerimize bekleriz

BASKETBOL: Basketbol, vücudun her bölgesini inanılmaz derecede çalıştıran hareketli ve faydalı bir spordur. Çocuğunuz spor yapma konusunda ilgisizse ya da tembelliğinden şikayetçiyseniz basketboldaki sürekli hareketlilik hali bu sorunları azaltmaya yardımcı olacaktır. Çocuğunuz için faydalı bir spor kursu arıyorsanız basketbol kursu en iyi seçenek. Biz Galatasaray Spor Okulları olarak çocuğunuza en gelişmiş antrenman tekniklerini kullanarak, uzman antrenörlerimizle kusursuz bir basketbol eğitimi veriyoruz. Eğer basketbol kursu arayışınız varsa nitelikli basketbol eğitimimizle bu arayışı sonlandıracağınız adres olmak isteriz.

VOLEYBOL: Voleybol Spor Okulu’na katılan öğrencilerimize sporu ve özellikle voleybolu sevdirmek ve öğrencilerimize voleyboldaki temel hareketleri öğreterek, branşa yönelik fiziksel gelişmelerini ortaya çıkartmak hedefimizdir.

Sporcu adaylarının daha düzenli ve disiplinli yaşamları yanında, sosyal ve okul yaşamlarında daha başarılı olmaları için grup antrenörlerince adayların durumları yakinen takip edilecektir.

Kısacası antrenör, sporcu adaylarına ait bir çok bilgiyi biliyor olarak çalışacaklar ve böylece sporcu adaylarının pedagojik gelişimleride hızlandırılmış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir