İdari ve Teknik Kadro

İdari ve Teknik Kadro

 


İDARİ VE TEKNİK KADRO:

 Hakan SUBAŞI

Futbol Okulu Sorumlusu

 

Ahmet APAYDIN

Sportif Direktör(İdari ve Teknik)
  
       1962 yılında Ordu’da doğdu. İlk ve Ortaokulu Ordu’da, Lise eğitimini Ordu Perşembe Öğretmen Lisesinde 1979 yılında tamamladı. 1983 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Manisa Beden Eğitimi ve Spor Bölümünden(Manisa Gençlik ve Spor Akademisi) mezun oldu. 1984 yılında Uludağ Üniversitesinde Beden Eğitimi Okutmanı olarak göreve başladı. 1985 yılında kısa dönem(8 aylık) askerlik görevini yerine getirdi. Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalında 1988 yılında Yüksek Lisans eğitimini bitirdi.

       1992–1994 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığına geçerek, Bursa Gürsu Yıldız Tekstil Lisesinde ve Bursa Gürsu Hamdi Çalış İlköğretim Okulunda Beden Eğitimi Öğretmeni, 1994–2003 yılları arasında tekrar Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak görev yaptı.

       2003 yılında tekrar Milli Eğitim Bakanlığına geçerek Bursa Hürriyet Lisesinde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak göreve başladı. 10 Kasım 2006 tarihinde Uzman Öğretmenliğe yükseldi. 2007 yılında Bursa Hasan Ali Yücel Lisesine geçti ve emekli olana kadar bu okulda Uzman Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görevine devam etti.

       Uzun yıllar amatör olarak amatör ve profesyonel takımlarda futbol ve hentbol sporculuğu ve futbol hakemliği yaptı. 1984 yılında TFF A Futbol Lisansını, 2012 yılında ise UEFA A Futbol Lisansını aldı. Amatör, Deplasmanlı Amatör, Profesyonel Liglerde ve Uludağ Üniversitesi Takımında gerek A Takım, gerekse Alt Yapılarda Futbol Antrenörlüğü ve Teknik Menajerlik(Kütahyaspor) yaptı. Birçok şampiyonluklar kazandı. Amatör ligden Profesyonel lige takım çıkardı(Bursa Orhangazispor). Bursa Orhangazispor(2003–2004 3. Lig) ve Orduspor(2008–2009 Bank Asya 1. Lig)’da Teknik Direktör, Kütahyaspor(2006–2007 3. Lig)’da Teknik Menajer olarak görev yaptı. Apaydın, Bursa Nilüfer Galatasaray Futbol Okulunda 2009’da başladığı Sportif Direktörlük(Teknik ve İdari) görevine halen devam etmektedir.

       Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(Tüfad) Bursa Şubesinde yönetim kurulu üyeliğinde bulundu, basın sözcülüğü yaptı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açılan Futbol Antrenörlüğü Kurslarında ve Seminerlerinde birçok dersi okuttu, birçok konuda seminerler verdi. Televizyon ve radyo programlarına katıldı. Gazetelerde günlük köşe yazıları ve makaleler yayınladı.

       Mesleki çalışma süresi içerisinde, beden eğitimi ve sporla ilgili kongrelerde, spor dergilerinde ve çeşitli gazetelerde birçok bildirisi, araştırma, inceleme yazıları ve makaleleri yayınlandı. Mesleği ile ilgili bir çok konferans, sempozyum, panel ve seminerlere katıldı. Bu tür eğitim çalışmalarında bilgi aktarımları yaptı. 1999 yılında mesleği ile ilgili araştırma ve incelemeler yapmak üzere; Almanya, Hollanda, Belçika ve Lüksemburg ülkelerinde bulundu. 1995 yılında “Futbol ve Temel Teknikler”, 1999 yılında “Futbolda Teknik ve Teknik Antrenman Uygulamaları”, 2000 yılında “Futbola Giriş” kitaplarını yayınladı. 2009–2012 yıllarında Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Beden Eğitimi Dersi Öğretim Programı, Beden Eğitimi Uygulama Kılavuz kitabı yazım komisyonu ve Fatih Projesinde görev yaptı.
Bursa Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesinde Uzman Beden Eğitimi Öğretmeni olarak 29. meslek yılını tamamlayan Apaydın, 15 Ağustos 2013 tarihinde emekliye ayrılmıştır.

        Ahmet APAYDIN evli olup, 2 çocuk babasıdır.

Murat ÇETİNER
Basketbol İdari ve Teknik Sorumlusu

Ceren GÜLTEKİN
Sportif Direktör(İdari) Yardımcısı ve Sekreterya

Yakup ŞENGÜL
Sportif Direktör(Teknik) Yardımcısı ve Futbol Okulu Antrenörü
İsmail AYDIN
Sportif Direktör(Teknik) Yardımcısı ve Futbol Okulu Antrenörü


İlker YÜKSEL
Genç Saray Spor Teknik Sorumlusu
Futbol Okulu Antrenörü

 

Atakan YÜCELEN
Futbol Okulu Kaleci ve Saha Antrenörü

Oğuzhan ÇELİK
Yardımcı Futbol Okulu Antrenörü

 

Eray CANLI
Yardımcı Futbol Okulu Antrenörü

Ozan OYAN
Yardımcı Futbol Okulu Antrenörü

Tuğrul ER
Yardımcı Futbol Okulu Antrenörü

 

Nazmihan BAYRAKÇI
Yardımcı Futbol Okulu Kaleci Antrenörü(Stajer)

Yunus ÖRS
Basın Danışmanı