Voleybol okulumuzda; alanında uzman antrenörler ile her yaş grubuna göre hazırlanmış antrenman programları ile eğitimler yaz süresince devam etmektedir. Filenin sultanı olma yolunda ilk adımı atın.

Kış dönemi süresince faaliyetlerini sürdüren, Kış Voleybol Okullarımız; okulların başlamasını takip eden hafta sonu eğitimlerine başlar. Kış Voleybol Okullarımızda antrenmanlar Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilir.

  • Her çalışma grubunda deneyimli antrenörler görev yapmakta ve sporcuların gelişimi için onlarla birebir ilgilenmektedirler.
  • Voleybol okullarında görev alan eğitmenlerin tamamı Spor Akademisinden mezun olmuş genç ve dinamik kişilerdir.
  • Galatasaray Voleybol Okulları Eğitim, Personel, Tesis, Malzeme Kalitesi ve Devamlılık Oranları açısından dünya standartlarına sahip spor okullarıdır.(Yaş gruplarına göre verimli olacak sayıda gruplar, sporcu başına 2 top ve diğer spor yardımcı malzemeleri vb.)
  • 2018 – 2019 sezonu kış voleybol okulu çalışmaları 22 Eylül 2018 Cumartesi günü başlayacak 1 Haziran 2019 Cumartesi günü sona erecektir.
  • Kayıtlarımız öncelik esasına göre yapılmaktadır. Gruplarımız kontenjanlar ile sınırlıdır. Kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir.. Kayıt ve ücretler ile ilgili  numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.